Movies
Ratings
61
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0