Movies
Ratings
101
The GooniesRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
CliffhangerRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 1.5
Starship TroopersRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
Fight Back to School 2Rated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Fight Back to SchoolRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 5.0
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0