Movies
Ratings
266
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The EmploymentRated ★ 4.0
The Suicide ShopRated ★ 4.0
Day & NightRated ★ 4.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5