Movies
Ratings
538
Black Hawk DownRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
The CraziesRated ★ 4.0
The VillagersRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Man of MenRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0