Titles you rated
The SilencedRated ★ 2.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 4.0
ContactRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0