Movies
Ratings
23
Before SunriseRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
BambiRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.0