Movies
Ratings
29
Blood and TiesRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0