Movies
Ratings
35
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 2.0