Movies
Ratings
423
PearlRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The WitchRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 2.5
SubservienceRated ★ 1.0
The Skin I Live InRated ★ 1.0
Speak No EvilRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
UgliesRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5