Movies
Ratings
21
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0