Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0