Movies
Ratings
108
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
BladeRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0