Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 1.5
ChawRated ★ 2.0
Late BlossomRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
The Lovely BonesRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 1.5
HarmonyRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0