Titles you rated
HimizuRated ★ 3.0
The Third MurderRated ★ 3.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 3.0- Bank of SeoulRated ★ 3.5
The ChaseRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.0
It ComesRated ★ 3.0
RageRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Wind RiverRated ★ 3.5
The World of SilenceRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0