Titles you rated
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
The Eighth DayRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
PadakRated ★ 4.0
Night on EarthRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0