Titles you rated
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0