Movies
Ratings
277
Miss BaekRated ★ 4.5
SuffragetteRated ★ 4.5
The ExorcistRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 1.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
The Flowers of WarRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0