Titles you rated
PushRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
UnbrokenRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
LovelaceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0