Titles you rated
About TimeRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Apollo 13Rated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0