Movies
Ratings
17
ParasiteRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0