Movies
Ratings
114
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Born To SingRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
Black HouseRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5