Movies
Ratings
44
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
CrossingRated ★ 4.5
Stormy NightRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0