Movies
Ratings
435
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
Dangerous MindsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5