Titles you rated
The Liar and His LoverRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0