Movies
Ratings
47
Prayers for BobbyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0