Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0