Titles you rated
AmadeusRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
ExamRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The CampaignRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0