Movies
Ratings
291
StorksRated ★ 3.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 2.0
RampageRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
MonstrumRated ★ 2.0