Movies
Ratings
62
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Grace of MonacoRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0