Titles you rated
PrometheusRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 1.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.5