Movies
Ratings
301
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 4.5
MindhuntersRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0