Movies
Ratings
430
The Big ShortRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Winter on Fire: Ukraine's Fight for FreedomRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5