Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0