Titles you rated
FriendRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Wild Wild WestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
Safe HouseRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.5
Righteous TiesRated ★ 3.5