Movies
Ratings
41
MasqueradeRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Marrying the MafiaRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0