Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Great BeautyRated ★ 4.0
ChunhyangRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.5
Hell or High WaterRated ★ 5.0
The Last KingRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Crimson PeakRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
MacbethRated ★ 4.5
National Theatre Live: CoriolanusRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5