Titles you rated
Now You See MeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0