Titles you rated
The Turning PointRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 2.5
The Children's TrainRated ★ 4.0
Fantasy Football Ruined Our LivesRated ★ 2.0
Family PackRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.0
HeatRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 3.0
AmsterdamRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5