Movies
Ratings
35- WishRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0