Titles you rated
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
CrashRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Pirates of Silicon ValleyRated ★ 3.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mississippi BurningRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Dances with WolvesRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0