Titles you rated
DivergentRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
LockoutRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0