Movies
Ratings
345
The Hateful EightRated ★ 2.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 1.5
The TreacherousRated ★ 2.0
RedRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 2.5
The RockRated ★ 3.5