Titles you rated
The Ugly TruthRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0