Movies
Ratings
173
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 3.5