Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
DumboRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0