Movies
Ratings
30
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5