Movies
Ratings
215
MinariRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.0
Miss BaekRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
MasterRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0