Titles you rated
PompeiiRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.0
Jerry MaguireRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
HulkRated ★ 1.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 2.0