Movies
Ratings
547
Good NewsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
A History of ViolenceRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0