Titles you rated
- Merely Known as Something ElseRated ★ 2.5
Hard TruthsRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
84 Charing Cross RoadRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Tie Me Up! Tie Me Down!Rated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
By the StreamRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.0